Máte to taky tak ?

Péťa 1

Jak jsem zmiňovala na předchozí stránce Zápisníčku měli jsme s miminkem absolvovat kontrolní UZ vyšetření k potvrzení chyby v laboratorních výsledcích genetických testů na AFP bílkovinu.

Předchozí den po třetí hodině ranní, jak se již stalo vcelku pravidlem, jsem dostala jasnou instrukci : vezmi si sebou svíčku, vonný olej a zvoneček. Požádáš vyšetřující MUDr. o malou meditaci na Vyčištění mysli. Cože? 🙂 A co když nebude chtít? Odmítneš vyšetření, je to tvoje jediná obrana proti profesionální deformaci předpokladů.

No tě buch !

Sice už jsem si mezi kočkama pracujícíma v poradně vysloužila přezdívku vrchní čarodějka, ale tohle je přeci jen trochu silná káva.

Představte si běžně fungující těhotenskou poradnu, jak tam nakráčím s tímhle nápadem. Zdá se, že mi osud přihrál do cesty něco adekvátního ke mně. Taky jsou jiné.

Dnes ráno tedy připravená jsem vkráčela do vyšetřovny. Supliku jsem si opakovala v duchu celou cestu autem. Paní doktorko sama jsem pracovala ve zdravotnictví a vím jaké to je. Máte stále plnou hlavu různých závažných informací. Chci vás tedy požádat o laskavost.  MUDr. : ano? Já:  určitě chápete, že výsledek tohoto vyšetření je pro mne hodně důležitý. Mimo jiné se zabývám i koučinkem, víte co je to? MUDr.: ano vím. Já: dovolte mi tedy, abych vás provedla kraťoučkou cca pětiminutovou meditací na vyčištění mysli. MUDr. je profesionálka, bez mrknutí oka, se ke mně natočila a povídá : tak prosím. Já: moc vám za to rozhodnutí děkuji.

Slyšeli jste tu ránu? 🙂

Pak už to bylo snadné, zapálila jsem svíčku, požádala MUDr. o sundání botek a usazení do pohodlné polohy. Zavřela oči, ruce složila do klína. Hluboce se nadýchla ( já ji mezitím spojovala se zemí) a s výdechem pronesla zaklínadlo: Má mysl je čistá. Sama tomu nevěřila 🙂

Při druhém nádechu jsem ji otevřela srdce a korunní čakru, s výdechem se ono Má mysl je čistá již dostávalo do reality.

Napotřetí s pomocí arch. Michaela a jiných odešlo vše, co bylo usazeno v mysli a tížilo. Při  : Má mysl je čistá mě zamrazilo ( i nyní mám mrazení po celém těle).

MUDr. si na můj pokyn krátce promnula dlaně a položila si je na zavřená víčka. Po chvíli oči do dlaní otevřela a nahlas pronesla Jsem tady a teď.

A to bylo celé. Tedy skoro. Vzájemně jsme si velmi srdečně poděkovaly.

Před samotným vyšetřením jsem ještě MUDr. požádala, aby mi sdělila POUZE aktuální informace týkající se vývoje miminka, bez ohledu na to, co je psáno v průkazce i v kartě. Velmi ochotně přikývla.

A závěr : miminko je naprosto dokonalé, jeho vývoj odpovídá stáří 19 týdnů a cca 5 dní, celou dobu se na nás dívalo a několikrát pozvedlo v ručku, aby nám mávlo. Celé vyšetření proběhlo v pohodě a sourozenci mají spoustu nových informací o tom, jak miminko vypadá.

P.S.  Protože jsme měli báječný výhled s největší pravděpodobností, MUDr. nám třikrát rozhodně potvrdila co vidíme, k nám v létě přibude coby podpora mužské energie, Petříček Čejka I.

My dvě s Andulkou jsme prý, jako zástupkyně té ženské, dostačující 🙂

A neříkejte mi, že jste to věděli 🙂

 

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *