Ženy, které běhaly s vlky

DCF 1.0 Po knihách Pana Deidy Cesta pravého muže a Když jde o muže další z Knih.

Na konci loňského roku, jsem se dočetla kdesi , že mne v průběhu prvního čtvrtletí roku budoucího čeká setkání s velmi Starou a moudrou ženou. Jestli to bylo toto, pak veliké díky vesmíre za tu možnost.

Jsem knihomol, dostanu-li do ruky Čtení, čtu jedním dechem. Zde to bylo jiné , šlo o učení, v několika realitách zároveň.

Krom úvodu mi byly jednotlivé studijní texty sázeny na přeskáčku, tak jak bylo zrovna aktuální a nutné. Pokud jsem si nějakou část založila, s myšlenkou, že se k ní vrátím později, žádné později se nekonalo. Přišly děti a záložku prostě vytáhly.

Hloubku tohoto učení budu vstřebávat ještě po mnoho dalších let. Zapsalo se mi do podvědomí, resp. obnovilo stopy dávno omšelé, které mi předaly předchozí generace žen. To co jsem tušila zazářilo tak oslnivě, že přehlídnout To bylo prostě nemožné.

Tím spíš, že k tomu okamžitě následovala praxe 😀

Je mi jasné, že další praktická cvičení ještě přijdou a je jen na mě, kolikrát bude nutné je opakovat. V závěru knihy se mi však, už nyní, dostalo takového ocenění, které mi i do budoucna dodá tolik potřebnou sílu pokračovat v tom, co je mým posláním v případě, že já sama o sobě začnu pochybovat.

Jsem kdo jsem. 🙂

Žena – Dakiní .

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *